Okna PCV
Salamander 3D

salamander3dPROFILE SALAMANDER
Przez specjalistów uważane za najlepsze profile na rynku. Ponad 20 lat badań i testów. Wszystkie wymagane certyfikaty, w tym ISO i RAL. Dla użytkowników - po prostu najładniejsze. Tylko nasze profile wyróżniają się pozaokrąglanymi kształtami z każdej strony i nie zmieniają koloru po wielu latach użytkowania. Proszę zwrócić uwagę, iż inne profile 5 komorowe są pozaokrąglane tylko przy szybie. Profile Salamander 3D, jako jedyne mają zaokrąglenia z każdej strony, co nadaje oknom niepowtarzalny wygląd. Zapraszamy do naszego salonu aby zobaczyć okna z tych profili i porównać je z innymi.

Więcej…
 
Salamander SL

Doskonały wybór dla wszystkich, którzy potrafią docenić elegancję i kosalamanderslmfort. Atrakcyjny, zaokrąglony profil nie tylko nadaje pomieszczeniu przytulności, ale wyraźnie redukuje zużycie energii. Najnowocześniejsza technika okienna, system 5-komorowy, profile 76 mm oraz dwie uszczelki oporowe gwarantują optymalną izolację cieplną i akustyczną. Wysoka odporność profili na zabrudzenia i szkodliwe wpływy czynników atmosferycznych, dodatkowo stanowi o funkcjonalności i jakości okien Salamander. Do profili Salamander SL zastosować można wszystkie dostępne rodzaje oszkleń do szerokości 48 mm.

 
Salamander bluEvolution

bluEvoEkskluzywny, zaokrąglony sześciokomorowy profil Salamander bluEvolution o głębokości 92 mm jest nie tylko atrakcyjny wizualnie, lecz również bogaty w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Generacja profili bluEvolution zapewnia bezkonkurencyjną na rynku europejskim wartość współczynnika przenikalności termicznej Uf=1,0 (Uf=0,9 ze wzmocnieniem termicznym), gwarantując największą jak dotąd izolację cieplną wśród okien. Okna w systemie bluEvolution wyposażone są oprócz standardowych dwóch uszczelek w dodatkową uszczelkę środkową, co zapewnia doskonałą izolację akustyczną, a także zwiększa szczelność i bezpieczeństwo antywłamaniowe.

 
Drutex - IGLO 5 CLASSIC

iglo5classicProfil PCV GL SYSTEM to pięciokomorowy system o szerokości 70 mm z uszczelnieniem zewnętrznym.

Profil GL SYSTEM jest systemem zaprojektowanym przez DRUTEX S.A. w celu zaspokojenia oczekiwań Klienta. Kombinacja wysokiego stopnia izolacji termicznej, akustyczności oraz niezawodnej funkcjonalności czyni profil synonimem nowoczesnej technologii oraz elegancji. Profil GL SYSTEM pozwala na wykonanie oraz prawidłowe działanie okien o przeróżnych kształtach. Okna IGLO 5 w systemie GL SYSTEM kreuje możliwość oferowania Klientom okien spełniających wszelkie wymogi funkcjonalne, a jednocześnie odzwierciedlających najwyższą jakość pod względem estetyki.

Więcej…
 
Drutex - IGLO 5

iglo5Profil GL SYSTEM to pięciokomorowy system o szerokości 70mm z uszczelnieniem zewnętrznym.

Ciepły profil GL SYSTEM jest systemem zaprojektowanym przez firmę DRUTEX S.A. stworzonym dla Klientów ceniących sobie estetykę i nowoczesność. Pięciokomorowa budowa profilu z odpowiednim uszczelnieniem szyb oraz ramy zapewnia stabilność oraz świetną izolację termiczną. Okna IGLO 5 wykonane w systemie GL SYSTEM oferowane są w różnorodnych modelach, a zaokrąglone linie profilu odpowiadają najnowszym trendom na rynku stolarki okiennej PVC.
GL SYSTEM kreuje możliwość oferowania Klientom okien spełniających wszelkie wymogi funkcjonalne, a jednocześnie odzwierciedlających najwyższą jakość pod względem estetyki. System jest dostępny w wersji pólzlicowanej.

Więcej…
 
MS - TYTANOWEtermo PVC

tytanowetermo_profil_bialy_mediumOkna TYTANOWEtermoPVC to efekt 15-letniego doświadczenia firmy MS więcej niż OKNA w produkcji stolarki. Jest to innowacyjna linia okien stworzona przez dział rozwojowo-badawczy MS, wielokrotnie nagradzana przez niezależne środowiska opiniotwórcze. Linia ta została zaprojektowana z myślą o Klientach, którzy stawiają najwyższe wymagania dotyczące bezpieczeństwa i energooszczędności.

Okna produkowane są w oparciu o szeroki profil 5-komorowy, specjalnieskonstruowany dla zapewnienia doskonałej izolacji termicznej. W skrzydłach i ramach okiennych w miejsce wzmocnień stalowych, zastosowano rewolucyjny system Wzmocnień Termicznych MS. Dzięki temu współczynnik przenikania ciepła ramy okiennej został obniżony do poziomu 1,1W/m 2K. W porównaniu z innymi oknami o profilu pięciokomorowym, w których zastosowano szybę 1,0 i wzmocnienia stalowe, parametry cieplne okien TYTANOWYCHtermo PVC są lepsze o 30%. Przekłada się to bezpośrednio na niższe rachunki za ogrzewanie. Wzmocnienia Termiczne MS zapewniają również bardzo dobre własności statyczne i akustyczne (wyciszenie RW≥35dB). Zastosowanie we wkładach szybowych Ciepłej Ramki MS ogranicza efekt roszenia na krawędziach szyby i straty ciepła. Okucia antywłamaniowe z kutym, hartowanym ryglem oraz zaczepem ze stali tytanowej w połączeniu z klamką zaopatrzoną w mechanizm zabezpieczający to najsolidniejszy pakiet rozwiązań podnoszących bezpieczeństwo. Okna TYTANOWEtermo to okna najwyższej klasy.

Więcej…
 
MS - SEVENline PVC

sevenline_profil_kolor_mediumOkna SEVENline PVC, to linia produktów dla osób szukających nowych rozwiązań estetycznych ceniących sobie połączenie nowoczesności i stylu. Okna te mogą stać się elementem wyposażenia, który wniesie do mieszkania nowy klimat.

Zaletą tej linii jest połączenie nowoczesnej technologii z modną estetyką. Bogata gama kolorystyczna oklein imitujących fakturę drewna na profilach barwionych w masie, łączą się z charakterystyczną opływową konstrukcją skrzydła i zaokrągloną listwą przyszybową. Okna produkowane są w oparciu o szeroki profil 5-komorowy. Konstrukcja ramy i skrzydła zapewnia bardzo dobre właściwości statyczne i akustyczne (wyciszenie RW≥35dB). Zastosowanie we wkładach szybowych Ciepłej Ramki MS obniża utratę ciepła do minimum. SEVENline to produkt stylowy i nowoczesny. Najnowszy w 15-letnim doświadczeniu firmy MS więcej niż OKNA.

Więcej…
 
MS - MSline PVC

msline_profil_kolor_mediumOkna MSline PVC łączą w sobie niepowtarzalną swobodę barw z nowoczesnością. Klasyczna linia skrzydła z zaokrągloną listwą przyszybową łączy się z bogatą gamą kolorystyczną oklein imitujących fakturę drewna, na profilach barwionych w masie.

To radość i ciepło koloru w parze z nowoczesną technologią. Okna produkowane są w oparciu o szeroki profil 5-komorowy. Konstrukcja ramy i skrzydła zapewnia bardzo dobre właściwości statyczne i akustyczne (wyciszenie RW≥35dB). Zastosowanie Ciepłej Ramki MS we wkładach szybowych obniża utratę ciepła do minimum oraz ogranicza zjawisko roszenia na brzegu szyby. MSline to kolorowe, nowoczesne okna!

Więcej…
 
MS - ergo PVC

ergo_profil_bialy_mediumOkna ergo PVC, to linia zaprojektowana z myślą o Klientach poszukujących ekonomicznych rozwiązań. Posiada wszystkie walory nowoczesnego okna. Klasyczny płaski profil skrzydła połączony z prostą listwą przyszybową nadają harmonijny wygląd.

Okna zbudowane są z szerokiego profilu 5-komorowego wyposażonego w stalowe wzmocnienia. Konstrukcja ramy i skrzydła zapewnia bardzo dobre właściwości statyczne (sztywność). Zastosowanie Ciepłej Ramki MS we wkładach szybowych obniża utratę ciepła i ogranicza zjawisko roszenia na krawędziach szyby. Dodatkowym atutem jest mikrowentylacja, poprawiająca klimat w pomieszczeniach. Ergo to solidny produkt w dobrej cenie.

Więcej…